Single Deck Blackjack

Single Deck Blackjack

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si hru Single Deck Blackjack zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
101907 €
Úroveň:
Strieborný
21782 €
Úroveň:
Bronzový
116 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Sú jednoducho dni kedy naozaj nie je nálada na blikajúce a šialenou rýchlosťou sa krútiace valce, ani na pomalosť a nudnosť rulety. Vtedy je, aspoň teda pre nás, ideálnym riešením vyskúšať nejakú kartovú hru. Niekto siahne po pokri, no my máme radi najmä blackjack. Máme pri ňom pocit, že tak akosi najviac dokážeme riadiť to, kam hra smeruje. Nájsť kvalitný blackjack v slovenských kasínach nie je až také jednoduché, najmä ak hľadáte úplnú klasiku. Našťastie eTIPOS.sk sklame málokedy a Single Deck Blackjack od Betsoftu, ktorý sa skrýva v jeho ponuke backjackových hier, úplne mení situáciu.

Hlavne žiadne komplikácie

Ako sme povedali, hľadáme najmä jednoduchosť, a tú Single Deck Blackjack presne ponúka. Navyše, zabalenú do vcelku podarenej grafiky, podporenej aj jednoduchým ovládaním. Presne to je to, čo chceme po namáhavom dni mať na obrazovke.

Základom sú nenáročné pravidlá, neskomplikované prílišnou snahou autorov hry o odlíšenie sa od konkurencie. V tomto má táto hra našťastie rozum a nepúšťa sa do súboja o čo najväčšiu výstrednosť.

Blackjack ako má byť

O tom, že ide naozaj o klasiku, vás presvedčí už názov hry. Hrá sa len s jedným balíčkom kariet. Tých je 52 a miešajú sa po každom hernom kole.

Na stole nie je veľký priestor pre výmysly. V podstate tu okrem troch polí pre vaše stávky je už len priestor pre dealera. Ovládanie je v spodnej časti a je maximálne účelné. Volíte si iba hodnotu vášho žetónu. Na ecasino.etipos.sk je minimálna hodnota žetónu 1 €, maximálna 500 €. Zaujímavosťou je, že si môžete nastaviť aj rýchlosť hry. To sme ocenili predovšetkým vtedy, keď sme mali málo času. Mohli by sa inšpirovať aj iní autori hier.

Vašim cieľom, ako to už v blackjackoch býva, je nahrať súčet kariet rovný alebo aspoň čo najbližší (nižší) číslu 21. Ideálne je, ak zahráte „dvadsaťjednotku“ prvými dvomi kartami. Vtedy máte blackjack a hra vás vyplatí v pomere 3:2, čo je 2,5 x vaša pôvodná stávka. Poteší však akákoľvek výhra nad krupiérom. Vtedy získate dvojnásobok stávky. V prípade, že sa vám podarí súčet 21 pomocou troch sedmičiek, dostanete špeciálnu prémiu a to bonus k výhre vo výške vašej stávky.

Proti vám stojí díler. Toho pravidlá obmedzujú aj tu, no neznamená to, že by ste to s ním mali mať jednoduché. Hranicou jeho ťahu je číslo 17. Ak tento, alebo vyšší súčet (samozrejme buď nižší alebo rovný ako 21) dosiahne, jeho ťah sa končí. Vyhráva ten, kto je bližšie číslu 21, pričom ho samozrejme nesmie prekročiť. Ak sú hodnoty vašich súčtov rovné, ide o zhodu a získavate naspäť hodnotu vašej stávky.

Aby vaše taktické možnosti boli vyššie, aj tu máte k dispozícii tri štandardné blackjack funkcie Double, Split a Insurance, o ktorých si viac môžete prečítať tu. Je však treba pozrieť si v pravidlách, kedy ich môžete využiť a čo z toho pre vás vyplýva. Aby ste zbytočne neprišli o peniaze. Každá z nich vám totiž môže pomôcť, ale prinášajú so sebou aj vyššie riziko, že prídete o časť, resp. celý vklad.

Single Deck Blackjack si vyskúšajte zadarmo

Single Deck Blackjack vám sadne najmä vtedy, keď, rovnako ako my, nehľadáte nič komplikované. Myslíme si, že zo všetkých kartových hier v ponukách kasín sa najviac približuje tomu, čo si pod pojmom blackjack predstaví bežný hráč. Jednoduchá hra, bez zbytočných nadstavieb a komplikácií. A vlastne, prečo by sme mali chcieť niečo iné?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

TIPOS logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:
Blackjack