Classic Blackjack

Classic Blackjack

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si hru Classic Blackjack zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100618 €
Úroveň:
Daily Drop
524 €
Úroveň:
Hourly Drop
20 €
Niké Red Tiger Jackpot

Spoločnosť Red Tiger si pozornosť slovenských hráčov získala najmä svojimi online automatmi, ktoré ponúka kasíno Svet hier na www.nike.sk. Do jej portfólia však patrí aj niekoľko kartových hier a my sme sa rozhodli pozrieť na jednu z nich s názvom Classic Blackjack.

Blackjack je všeobecne jednoduchá hra, no na jej online prevedení sa môže všeličo nepodariť. V Red Tiger si našťastie dali pozor a tak, hoci určite nejde o najprepracovanejšiu blackjack hru na trhu, frustrácia z technického stavu pri nej nehrozí.

Vizuál neurazí

Je vidieť, že sa pri jej návrhu išlo na istotu podľa osvedčenej šablóny. Grafika je pekná, hoci v blackjacku na tom veľmi nezáleží. Máme však radi, ak sa na hru dá pozerať. Autori si potrpeli na detaily a je to v hre vidieť. Príjemný je aj zvuk, hoci nám subjektívne vadilo zvláštne striedanie sa hudby a ruchu v herni.

Viac ako vizuál sú v blackjacku dôležitejšie iné veci, jednou z nich je rozvrhnutie hracích prvkov. Vidieť, že si vzali príklad z najlepších a urobili dobre. Všetky hracie prvky nájdete tam, kde ich očakávate. Žetóny sú dole, nad nimi políčka na stávky, a hore dealerove karty a balíček.

Štandardné pravidlá Blackjacku

V hre s názvom Classic Blackjack asi nemožno čakať nejaké výstrelky. K dispozícii je 8 balíčkov s 52 kartami. Karty sa miešajú po každej hre. Na stole je priestor pre troch hráčov, takže môžete proti dealerovi podať až 3 stávky v hodnote od 1 € až do 1000 €. Cieľom je ako vždy, poraziť dealera – ale štandardné pravidlá blackjacku tu asi vysvetľovať nemusíme.

Využiť môžete aj základné funkcie ako Poistenie vtedy, ak má dealer prvú kartu eso. Alebo zahrať zdvojnásobenie stávky v prípade, že si veríte. Ak dostanete prvé dve karty s hodnotou 10, môžete využiť Split a hrať za viacerých hráčov. Využiť túto funkciu však smiete iba raz počas jedného kola a vaša stávka na druhú ruku je následne v rovnakej hodnote, ako bola tá počiatočná.

Classic Blackjack prístupný aj začiatočníkom

Oceňujeme, že Red Tiger cielia túto hru aj na začínajúcich hráčov. Je to vidieť hneď na niekoľkých pomocníkoch, ktoré si môžete počas hry zapnúť. Jedným z nich je tabuľka Základná stratégia. Vďaka nej kedykoľvek dokážete zareagovať na situáciu na hracom stole. Samozrejme, nie je to žiaden 100 % radca, ale môže vám pomôcť správne sa rozhodnúť.

Ešte lepšia sa nám však zdala funkcia „Príručka radí.“ Ak ju zapnete, bude vám pri každej vašej voľbe napovedať, čo by ste mali urobiť. Rýchlo sa tak môžete rozhodnúť pre správne riešenie. Podklady pre rozhodnutia si berie zo spomínanej tabuľky so základnou stratégiou. Takže vždy viete, ako sa zachovať podľa štatistiky. Jej voľby samozrejme môžete s pokojným svedomím ignorovať.

Classic Blackjack nás napokon presvedčil o tom, že mu treba dať šancu. Najmä pre hráčov, ktorí s blackjackom nemajú veľa skúseností môže byť bránou do sveta tejto nádhernej kartovej hry. Vyskúšať si Classic Blackjack môžete v online kasíne Svet hier a to aj úplne zadarmo. Bola by chyba keby ste tak neurobili.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Blackjack